Menu

Metodikům prevence

hlavickaKPPPaZlin

Milé kolegyně a kolegové, školní metodici prevence,

dovoluji si vás oslovit na začátku nového školního roku 2020/2021, tedy v čase, kdy obvykle plánujeme naše společná setkání.  Osobně mě velmi mrzí, že vám musím sdělit, že podzimní setkání vás školních metodiků prevence s našimi kolegy z KPPP se neuskuteční.  S ohledem na aktuální epidemickou situaci to vnímám jako rizikové, zejména z pohledu možného nařízení karantény nás všech a tím zásadní ohrožení fungování vašich škol i naší poradny.

Kolegové poradenští metodici prevence jsou připraveni zaslat vám informace, které vám chtěli na setkání sdělit osobně a zároveň nabízí možnost individuálních konzultací na jednotlivých našich pracovištích. Co se týká možnosti vstupu do vašich škol a realizací preventivních programů – tyto aktivity nepozastavujeme, vždy je ale budeme s vámi a vedením vašich školy domlouvat s ohledem na aktuální situaci v jednotlivých regionech.

Jakékoli vaše dotazy směřujte na kolegy poradenské metodiky prevence případně vedoucí jednotlivých našich pracovišť nebo přímo na mne.

Přeji vám všem poklidný školní rok, pevné zdraví a věřím, že naše spolupráce bude i v tomto školním roce pokračovat.

S úctou

Monika Němečková

ředitelka KPPP a ZDVPP Zlín

Aktuality

08. zář. 2020

Metodikům prevence

Milé kolegyně a kolegové, školní metodici prevence, dovoluji si vás oslovit na… Číst dále ...

Naše pracoviště